Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

ФК «Севлюш»: команда маленького міста, яка стала Чемпіоном Закарпаття

Шумний стадіон, тисячі вболівальників, серця яких б’ються в унісон, і гра, яка наповнює силою. Це все про футбол. А ще все, перераховане вище, невід’ємна частина життя Владіслава Поляка, кандидата у народні депутати України по 73 виборчому округу.

За останні кілька років проста футбольна команда маленького міста Виноградів перетворилася на чемпіонів області, володарів Супер Кубку, на команду, що стає взірцем для всіх команд області, команда, гравців якої запрошують грати у більші і серйозні клуби.

Становлення нового ФК «Севлюш»

З приходом Владіслава Поляка, Йосипа Фізеші та Івана Матрунича до керівництва у клубі «Севлюш» змінилося все докорінно: починаючи від складу команди, закінчуючи усім тренувальним процесом. Про це згадує голова Федерації футболу Виноградівського району Володимир Талабірчук.

«З появою Владіслава Поляка серед керівницта клубу ФК «Севлюш» змінилася сама команда. До роботи запросили нового тренера, ним став Слюсар Валентин. Перші півроку він налагоджував роботу, формував команду, цілком змінив підхід до тренувального процесу. А потім перед командою і її тренером поставили ціль – стати чемпіонами області. І вони таки виграли Чемпіонат Закарпатської області! За останні кілька років ФК «Севлюш» став дворазовим володарем зимового Кубку з футболу Закарпатської області, дворазовим володарем Супер Кубку та Чемпіоном області. Крім того, команда є учасником Чемпіонату України серед аматорів», - розповідає Володимир Талабірчук.

Задля досягнення мети керівництво клубу доклало чимало зусиль. Так, завдяки активному сприянню Владіслава Поляка у Виноградові з’явилося футбольне поле із штучним покриттям. На ньому тепер проводять змагання обласного рівня, а штучне покриття дозволяє грати на ньому і взимку, і влітку.

Сьогодні ФК «Севлюш» активно розвивається далі. А його гравці стають об’єктом зацікавлення у більших і серйозніших клубів. Так, вже цього року гравець «Севлюша» Адріан Пуканич перейшов у ФК «Ужгород», а Василь Вашкеба тепер грає за один із ведучих клубів І Ліги Угорщини.

Дитяча футбольна школа

Революційним та далекоглядним стало рішення створити на базі ФК «Севлюш» футбольну школу для дітей. 

Наприкінці 2017 року була створена Дитяча юнацька футбольна школа, яка приймає вихованців у 3-4 вікові групи. Зараз тренерами там працюють футболісти із основного складу ФК «Севлюш»: Юрій Чонка, Ерік Віщак та Юрій Віщак.

«Ми багато думали, радились, оцінювали, чи буде запит серед жителів міста на такий заклад, і вирішили ризикнути. І не прогадали. Навіть більше скажу: результат перевершив наші очікування! Сьогодні у нас дуже багато бажаючих стати учнями нашої школи, а отже ми матимемо потужну платформу для поповнення у подальшому основного складу команди», - ділиться Владіслав Поляк.

Не стояти на місці

Владіслав Поляк вбачає у футболі невід’ємну частину свого життя, тому підтримкою місцевого футбольного клубу не обмежується. Так, під його егідою на Виноградівщині щороку проходить Чемпіонат з міні-футболу серед школярів. 

Серед іншого поки що не реалізованим залишається задум відновити стадіон «Пластмасовик» у Виноградові.

«Зараз для нас пріоритетом є відновлення міського стадіону. Це насправді грандіозний проект, і після реконструкції він має всі шанси стати найкращим в області. Для цього потрібно залучити чимало коштів, але ми над цим працюємо. І я певен, що вже дуже скоро, ми потішимо всіх футбольних фанів гарними  новинами», - сказав Владіслав Поляк.

Прес-служба кандидата у народні депутати України

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.