Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Учора виноградівські школярі подалися в рятувальники (фото)

foto
Щоб більше дізнатися про професію рятувальника та будні цих мужніх людей, другокласники загальноосвітньої школи №8 м. Виноградів учора, 2 травня, подалися в гості до місцевого пожежно-рятувального підрозділу.
Діти із неабияким захопленням спостерігали за червоно-білим автомобілем, який виїхав із депо на подвір’я з ввімкненими спеціальними звуковими і світловими сигналами. Так розпочалася екскурсія школярів до 6-ї державної пожежно-рятувальної частини.
Далі бійці ДСНС ознайомили допитливих гостей із "начинням" даного автомобіля. Учні дуже прискіпливо все роздивлялися та уважно слухали про пожежні рукави, стволи та розгалуження. Розповіли вогнеборці й про апарати на стисненому повітрі, які пожежні-рятувальники використовують у непридатному для диханні середовищі. Діти мали змогу не лише візуально оглянути дане обладнання, а й потримати його в руках, відчувши вагу цього пристрою, та уважно роздивитися дихальну маску.
А далі було ще цікавіше, коли школярі почали приміряти на себе спеціальний захисний одяг «бойовку» в якому рятувальники працюють на пожежах. А ще більш реалістично відчути себе в ролі вогнеборця, який слідує на пожежу, дітки зуміли, коли по черзі побували в салоні автомобіля.
Не забули рятувальники нагадати допитливим  відвідувачам і про небезпеки, які можуть чатувати на них у разі пустощів з вогнем. Також дітки дізналися і про дії у разі виникнення пожежі чи виявлення вибухонебезпечних предметів. Окремо надзвичайники зупинилися на правилах поведінки під час перебування на природі, а також про наслідки пожеж в екосистемах та нагадали про правила поведінки на водних об’єктах.

А на прощання дітки подякували за цікаво, а головне – корисно проведений час, і  з гарним настроєм заишили пожежну частину.
У ДСНС України у Закарпатській області

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.