Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Відзнаку Міжнародної Асоціації лялькових театрів отримав виноградівський режисер

Творчий колектив Виноградівського зразкового театру ляльок повернувся додому з престижними нагородами від організаторів відкритого всеукраїнського фест "Березневі схожинки" у місті Рівне.Творчий колектив Виноградівського зразкового театру ляльок повернувся додому з престижними нагородами від організаторів відкритого всеукраїнського фестивалю "Березневі схожинки", який відбувся у місті Рівне. Учасники з різник міст України представили свої роботи на суд глядачів. У підсумку Виноградівський зразковий театр ляльок отримав Диплом за збереження національних традицій та багатоплановість режисерського вирішення у виставі «Різдвяний вертеп». Почесним Дипломом від Українського Центру Міжнародної Спілки діячів театру ляльок «UNIMA – УКРАЇНА» нагороджено заслуженого працівника культури України, режисера Виноградівського зразкового театру ляльок Василя Югаса.
Наш колектив надзвичайно інтенсивно працював над вертепним сюжетом, ми вивчали джерела цього мистецтва, яке було поширене в Україні понад триста років тому, яке зазнало впливів польської, угорської та інших культурних традицій.
Серед тих, хто долучився до створення лялькового дійства керівник Наталія Югас, художник і автор інсценізації Вікторія Югас, художник Анастасія Терещенко, актори Роман Колька та Неля Іванишинець.
Вистава виноградівського театру виклиликала широкий інтерес. Виноградівців запрошували на цілий ряд фестивальних форумів, зокрема, найближчим часом лялькарі їдуть на міжнародний фестиваль в Мукачево.
Василь Горват

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.