Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Двох чоловіків із Виноградівщини звинувачують у “неможливій” крадіжці (ВІДЕО)

Двох чоловіків із Виноградівщини звинувачують у “неможливій” крадіжці (ВІДЕО)


За 15 хвилин подолав відстань 45 кілометрів, і це нашими дорогами, викрав сейф та повернувся додому. Так, на думку сторони обвинувачення, виглядав злочин, який стався 5 лютого в селі Онок Виноградівського району.

Свідками пограбування були 8-річна дитина та літня жінка. Згідно з інформацією правоохоронців, двоє невідомих о 13:56 зайшли до будинку і винесли з нього сейф, в якому були гроші , документи та прикраси. Свідки злочину вказали на двох чоловіків, які на той момент фізично знаходились в іншому районі Закарпаття та мають докази цього алібі.

У злочині обвинувачують чоловіка та брата Ганни Сньозик. Жінка каже: з того дня, як її рідних забрали під варту, життя перетворилося на страшний сон. Звинувачує їх у пограбуванні хороша знайома родини Сньозик, з якою в них дружні та ділові відносини.

Наразі брат жінки вдома, його відпустили під домашній арешт. День затримання пам’ятає і досі. Чоловіки працювати вдома. Василь розповідає, у двір зайшли четверо невідомих. Сказали їхати з ними в поліцію. Чоловік хоч і не розумів, про що йде мова, але поїхав, каже – боятись йому було нічого.

Адвокат Ігор Фатула вважає, що зі сторони обвинувачення доказів на арешт Василя та Івана було недостатньо. Та навіть попри це справа дійшла до суду. Там несподівано для всіх Василь отримав 60 днів домашнього арешту, а голова сімейства Сньозик – до 60 діб арешту. Жінка впевнена, що рішення у справі її рідних сфабриковано. Адже до уваги не взяли покази свідків, які кажуть, що в той час чоловіки знаходилися вдома.

Магазин, про який говорять чоловіки, знаходиться відразу за поворотом. У ньому встановлені відеокамери. Родина для себе це відео вилучила, аби мати докази. Тут на відео видно чоловіка Ганни – Івана. В магазині він здійснював покупки о 13:34. Крадіжка сталася о 13:50, до села Онок Виноградівського району їхати більше години. Виникає питання, як одна людина може знаходитися в двох місцях одночасно.

Через декілька днів після приїзду нашої знімальної групи Ганна Сньозик повідомила, що її чоловіка Івана також випустили під домашній арешт. Та родина і надалі вимагатиме справедливості і наступний крок для них – повне зняття з їх рідних звинувачень у крадіжці.

 
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.