Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Виноградівці платитимуть за воду більше (НОВІ ТАРИФИ)

Адміністрація Виноградівського виробничого управління житлово-комунального господарства доводить до відома населення інформацію про зміну тарифу на водопостачання та водовідведення.


Як йдеться у повідомленні  адміністрації ВУЖКГ, на виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 №390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», Виноградівське  виробниче управління житлово-комунального господарства  інформує про намір здійснити коригування  тарифів на послуги водопостачання та водовідведення які плануються ввестися  в дію з  1 січня 2019 року, в наступних розмірах (з урахуванням податку на додану вартість):

Зазначається, що розрахунок тарифів здійснено відповідно до Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» зі змінами, внесеними постановою КМУ від 02.09.2015 №670.
Діючі на цей час тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення затверджені рішенням  Виноградівської міської ради від 22.02.2018 року № 489
За термін дії тарифів відбулися зміни вартості паливо-матеріальних ресурсів до 60 % проти тієї ціни, що закладена в діючому тарифі. Зросла вартість запасних частин до 60 %. Відповідно до Закону України «Про державний бюджет України на 2018р.» мінімальна заробітна плата зросла на 12 %. Зросли видатки підприємства по платі за землю, за використання надрами та екологічному податку в зв’язку із зміною ставок нарахування цих податків в сторону збільшення, а також  інші складові витрат.
У зв’язку з цим, виробниче управління житлово-комунального господарства здійснило розрахунки економічно обґрунтованих витрат на централізоване водопостачання та водовідведення для всіх категорій споживачів.
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, приймаються у письмовому вигляді протягом 14 календарних днів з дня опублікування в газеті , за адресою: м. Виноградів, вул. Комунальна 6, Виробниче управління житлово-комунального господарства.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.