Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Як провести 1 січня: найкращі ідеї новорічного відпочинку

 
Ви здивуєтеся, скільки існує цікавих варіантів


Ранок 1 січня для багатьох українців – справжнє випробовування. Після гучної зустрічі Нового року дуже складно прийти до тями. Якщо вам набридло за старою традицією доїдати олів'є та допивати шампанське другий день поспіль, пропонуємо урізноманітнити цей законний вихідний так, аби він запам'ятався на все життя.

Спортивне тренування

 

 

Не поспішайте махнути рукою на такий варіант. Подумайте, яку вигоду для себе отримаєте. По-перше, цифри на вагах після свят вас не лякатимуть так, як інших. По-друге, активний відпочинок можна провести разом із друзями та рідними.

Рекомендується перед заняттям прогулятися вулицею, випити мінеральної (негазованої) води, а після навантажень допускається чашечка ароматної кави. Тільки краще без цукру та сиропів, молоко замініть вершками низької жирності.  І за кілька годин ви помітите, наскільки покращилося самопочуття, та найголовніше – будете собою пишатися, як ніколи раніше.

Зимовий пікнік

 

 

 

Свіже повітря ще нікому не завадило після новорічних "марафонів". Запропонуйте гостям зібрати все необхідне: продукти, теплі речі, колонки, якщо не проти гучної музики, і вперед за пригодами. Найбільша перевага такого варіанту – не будете заважати сусідам. Зможете голосно співати, танцювати, влаштовувати кумедні конкурси, загалом робити все, що заманеться. В лісі точно ніхто не скаже: "Що відбувається у вашій квартирі? Зараз поліцію викличу!".

Ресторан

 

 

 

 

Заклади у цей час можуть бути напівпорожні, тому цілком непогано взяти із собою кохану людину і посидіти в тиші за ароматним глінтвейном, а потім ще й продовжити день у караоке. Це також хороша нагода сказати все,на що так часто бракує часу. Згадайте, скільки разів говорите один одному теплі слова, ділитеся переживаннями та планами?

Якщо ви самотні (принаймні, 1 січня), не сумуйте: зателефонуйте старим знайомим, друзям, врешті – візьміть із собою батьків. Вони точно будуть раді такій пропозиції.

І пам'ятайте, що свята святами, а на роботу все ж повертатися потрібно. Поспішайте відпочити так, аби було приємно згадувати потім.

 

 

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.