Головна > Закарпаття / Суспільство > УжНУ – у десятці кращих класичних університетів України та на 25 місці в консолідованому рейтингу вишів 2018 року

УжНУ – у десятці кращих класичних університетів України та на 25 місці в консолідованому рейтингу вишів 2018 року


11-07-2018, 14:03. Розмістив: redaktor

Інформаційний портал Освіта.ua оприлюднив щорічний консолідований рейтинг українських вишів 2018 року.
Він охоплює 237 закладів вищої освіти, а також містить 7 підрейтингів: «Кращі класичні університети України», «Кращі приватні виші», «Кращі київські виші», «Кращі виші регіонів України», «Кращі педагогічні виші», «Кращі медичні університети України», а також «Кращі навчальні заклади областей України».
Цьогоріч змінилися критерії відбору, використані традиційні показники рейтингів «Топ-200 Україна», «Scopus», але водночас до уваги не брався світовий рейтинг Webometrics, натомість був включений новий показник «Бал ЗНО на контракт».
Згідно з результатами, УжНУ отримав 10 місце серед найкращих класичних університетів України та 25 – у загальному консолідованому рейтингу.
У рейтингу також взяли участь виші із Закарпаття - Мукачівський державний університет (208-210 місце), Закарпатська академія мистецтв (213 місце) та Закарпатський угорський інститут імені Ференца Ракоці ІІ (219 місце).
За результатами Консолідованого рейтингу, перше місце отримав Київський національний університет ім. Шевченка.

Повернутися назад