Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Сім’ї заробітчан Закарпаття лишаться без субсидій

Якщо сім'я заробітчан вказала, що дохід чоловіка чи жінки є нульовим, а він чи вона понад 60 днів перебувала за кордоном
 

Таку інформацію розповсюдив Голос Карпат з посиланням на начальника відділу державних допомог та субсидій облдержадміністрації Любов Гулу.

Скасування субсидії відбуватиметься тоді, якщо сім’я заробітчан вказала, що дохід чоловіка чи жінки є нульовим, а він чи вона понад 60 днів перебувала за кордоном.

До сукупного доходу сім’ї враховуватимуться три розміри прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб станом на кінець періоду, за який враховуються доходи –  для працездатних осіб, у яких відсутні доходи або доходи яких менше розміру мінімальної заробітної плати та/або які не сплачують єдиний соціальний внесок.

Якщо люди перебувають в Україні та не сплачують єдиний соціальний внесок, то їхній дохід автоматично зараховуватиметься дохід у розмірі трьох прожиткових мінімумів. Якщо ж особа працює закордоном, то субсидія скасовується автоматично.
Коментарі

??????)

?????? ? ???? ??????????? ??????, ?????, ????????, ??????, ????, ???????, ?????????, ??? ?????????? ????? 40 ????????? ?????? ??????? ???????????? ?????? ? ?????????? ????? ?????? ? ?????? ?????? ????? ??? ????? ???? ?????!
25 травня 2018 17:32
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.