Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Кривавий атракціон: несправні гірки влаштували справжнє пекло десяткам дітей, швидкі ледве встигали

Під час запуску феєрверку гірка несподівано здулася


У Великобританії стався інцидент з надувною гіркою, в результаті якого постраждали вісім дітей, повідомляє BBC News.
Як пише видання, під час запуску феєрверку гірка несподівано здулася, через падіння діти отримали травми, при цьому травми шести з них оцінюються як "потенційно серйозні". Всього ж в травмпункти були доставлені вісім дітей.

Парк був евакуйований близько 20:00 в суботу 4 листопада (00:00 неділі за Києвом), а піротехнічне шоу було скасовано.

Раніше ми писали, що біля Арки дружби народів був демонтований тролей, на якому було зафіксовано травмування одного з відвідувачів - чоловік під час катання впав із чималенької висоти. Як виявилося, атракціон працював без дозвільних документів, а відповідно, без дотримання належних норм безпеки.

Обов'язковими документами, які повинен мати власник атракціонів, є сертифікат про його безпечну експлуатацію і паспорт якості виробника обладнання. Саме в паспорті відвідувач може ознайомитися з загальною інформацією про рік випуску і дату останнього технічного огляду. 

На кожному атракціоні має бути окремий вогнегасник і пояснення правил безпеки: посадки, поведінки на атракціоні, попередження про те, що заборонено робити під час катання. 
Особливо обережними відвідувачі повинні бути при опануванні висот в мотузяних парках. Гарантії, що мотузки і висотні перешкоди, закріплені на деревах, щоденно перевіряються на міцність перед початком роботи, немає. Тому ні в якому разі не варто нехтувати закріпленням страховки, яка убезпечить в разі несподіваного зриву. 
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.