Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Вчителька дає школярці "уроки біології" просто в ліжку: фото

Все б так і тривало далі. Якби пікантні кадри не потрапили на очі матері
 

В Новгородській області (Росія) працює вчителька, яка так би мовити виховує дітей аж занадто "нестандартними методами" – мабуть, аби швидше дорослішати.

Ірина Сергіївна – на вигляд звичайна жінка, приблизно 40 чи більше років, зав'язала стосунки із неповнолітньою ученицею, 17-річною школяркою Лерою.
 

Викладає жінка за іронією долі саме біологію. На відміну від численних скандалів, які мало не щодня трапляються на Заходу (відправляють за грати після таких речей дуже швидко, і на довго), північні сусіди махнули рукою на правосуддя і вирішити лишити вчительку у спокої.

А потім її почали цькувати колеги та діти за те, що помітили із десятикласницею. Але сумніви існують щодо репутації останньої – у неї точно, судячи з розповідей, вже давно був той самий "перший раз" і не один.
 
Лєра ж досі улюблена учениця, навіть фотографії з вчителькою у соціальних мережах постить регулярно: так, мовляв, визнає "любов і трепетні почуття" Спочатку до цього звикли, поки знімки не перейшли до категорії 18+. Вони потрапили на очі матері дівчинки.


Десятикласниця Лера і її класна керівниця стверджують, що ця фотографія - фотошоп.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.