Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Жахлива інфекція відправила десятки людей на лікарняне ліжко

 
Одна з жінок, яка потрапила в лікарню, померла.


На півночі Туреччини медики госпіталізували 73 особи з підозрою на зараженнясибірською виразкою. Одна з жінок, яка потрапила в лікарню, померла.

Як повідомляють місцеві засоби масової інформації, цей випадок стався в причорноморській провінції Трабзон. Минулого тижня у місцевому приватному господарстві в однієї з корів було виявлено сибірську виразку. Але, незважаючи на це, господар худоби заколов хвору тварину і роздав м'ясо сусідам і друзям.

Відзначено, що одна з госпіталізованих жінок померла – вона була заражена виразкою. Результати обстеження підтвердили діагноз ще у трьох пацієнтів.

Зазначимо, що сибірська виразка – це особливо небезпечна інфекційна хвороба. Захворювання характеризується високим рівнем смертності при відсутності лікування (до 90 відсотків). Але також може привести до летального результату навіть у випадку надання медичної допомоги. Джерелами зараження зазвичай виступають велика рогата худоба, коні, кози, вівці, верблюди.

До речі, нещодавно спалах сибірської виразки було зафіксовано в Киргизстані. За даними епідеміологічного розслідування місцевих експертів, випадки захворювань пов'язані з обробленням туші інфікованої тварини.

 

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.