Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Монах назвав точну дату початку Третьої світової війни

Інформацію опублікувало одне з німецьких інтернет-видань.<iframe width="620" height="60" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" vspace="0" hspace="0" allowtransparency="true" scrolling="no" allowfullscreen="true" id="aswift_1" name="aswift_1" style="left: 0px; position: absolute; top: 0px; width: 620px; height: 60px;"></iframe>

У мережі з'явилася інформація, в якій йдеться про початок Третьої світової, точну дату якій назвав чернець ХІ століття, Гипедан, передає Ukr.Media.

Інформацію опублікувало одне з німецьких інтернет-видань. Також, в інтернеті почали спливати страхітливі повідомлення і відео на різних сервісах, які також попереджають людство про майбутню війну. Середньовічний чернець вважав, що Третя світова війна розпочнеться 27 вересня 2017 року. На це йому вказали зірки. Експерти стверджують, що є якесь явище, що виникає один раз в 7 тисяч років. В цьому році, зірки стануть саме в таке положення, 23 вересня. Подивившись відеоролики в інтернеті, жителі Німеччини повністю впевнені, що передбачення розповідають саме про Третю світову війну. Чернець жив приблизно в 1080 році в монастирі Святого Галла. Автори відео стверджують, що Гипедан розповідав про пророцтво, в якому світ зануриться в тотальну війну. За словами експертів, така картина цілком можлива, враховуючи нинішній стан політичних сил Росії та Сполучених Штатів Америки.

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.