Головна > Виноградівщина / Суспільство / Події Виноградівщини > Собаки породи «бігль» виноградівця Юрія Красная взяли купу медалей на Чемпіонаті у Греції (ФОТО)

Собаки породи «бігль» виноградівця Юрія Красная взяли купу медалей на Чемпіонаті у Греції (ФОТО)


4-11-2018, 19:02. Розмістив: redaktor
Чемпіонат відбувся днями у грецькому місті Маркопуло, звідки виноградівець разом зі своїми улюбленцями привіз кубки та медалі.
Як розповів у екслюзивному інтерв’ю Севлюш Інфо власник чемпіонів, собак він любив завжди. Так як він є мисливцем, любить полювати, мав різних мисливських собак, але найбільше до душі йому припала порода бігль.
Зі слів чоловіка, вони дуже добрі до дітей, смішні та гарні. Загалом у Юрія було вже 15 собак, але серйозно почав займатися рік тому, а саме брати участь у виставках. Зараз для нього це хобі більше переходить у професію.
Перший стимул виграти на конкурсах з’явився тоді, коли я 6 разів поспіль програв— не дотягнувся до 1 місця.
Юрій зізнається, що йому допомагало багато хороших людей, підказували, давали поради, хоча він їм і конкурент, але все одно вони діляться тим, чим можуть. Найважчим у цій справі, як вважає кінолог, це брак часу.
"Тепер ми, здебільшого, відвідуємо виставки по екстер’єру. Для того, щоб брати участь у таких виставках потрібно вибрати гарну собаку, має бути гарна голова, стандартні вуха, окрас, гарні лапи. Дуже багато нюансів",- розповідає Юрій.
Дівчинку Кнопку, якій 1,5 роки, він купив у Харкові, а 11-місячного хлопчика Максимуса в Угорщині. Його батько Емінем має величезну кількість нагород та досягнень.

Юрій Краснай один із перших власників хто мав цю породу у Виноградові.
Із цими собаками виноградівець брав участь у чемпіонатах України, вигравав чемпіонат східної, центральної Європи, «Юний чемпіон Греції», «Чемпіон Македонії». Загалом в Україні вони брали участь приблизно 15 разів у різних конкурсах.
Наразі у чоловіка є великі плани на майбутнє, але він із розпачем констатує факт того, що в Закарпатті дуже слабко розвинуте собачатництво, і з цим щось потрібно робити…
Севлюш Інфо
Повернутися назад