Головна > Виноградівщина / Спорт / Події Виноградівщини > У Черкасах на змаганнях Закарпатську область представив Хустсько-Виноградівський клуб кікбоксингу "Спартак"

У Черкасах на змаганнях Закарпатську область представив Хустсько-Виноградівський клуб кікбоксингу "Спартак"


9-10-2018, 21:35. Розмістив: redaktor

З 05.10 по 07.10.2018 року в м. Черкаси прийшов Кубок України з кікбоксингу в якому взяли участь більше 600 кращих кікбоксерів країни.
На цих змаганнях Закарпатську область представив Хустсько-Виноградівський клуб кікбоксингу "Спартак", який гідно виступив на цих змаганнях і посів слідуючи місця: у розділі К-1 не було рівних Говді Яну який посів перше місце в цьому розділі, у розділі Лоу-кік вищу нагороду виборов Петренко Максим ставши також першм, не далеко від чемпіонів відстав і Шимон Іван який забрав друге місце в розділі Лоу-кік а також його брат Шимон Василь та Король Артем які посіли треті місця у розділах Лоу-кік та кік-лайт.
Загалом в арсеналі клубу 2- золоті, 1- срібна та дві бронзові медалі. Велика подяка людям які не байдужі до розвитку наших дітей у районі і які по мірі своєї скромності не захотіли афішувати свої імена, велика подяка Вам від усього клубу кікбоксингу "Спартак", без Вас реально булоб важко приймати участь в таких заходах.
 

Президент федерації кікбоксингу Виноградівсько-Хустського районів Семич О.


Повернутися назад