Головна > Виноградівщина / Суспільство / Події Виноградівщини > Село Матійово на Виноградівщині вдало розвивається попри мізерний бюджет (ВІДЕО)

Село Матійово на Виноградівщині вдало розвивається попри мізерний бюджет (ВІДЕО)


3-10-2018, 15:32. Розмістив: redaktor
Село Матійово на Виноградівщині вдало розвивається попри мізерний бюджет (ВІДЕО)


На Закарпатті є чимало дотаційних населених пунктів, і в більшості з них перспективи невтішні, адже бюджети цих сіл заледве покривають заробітні плати працівників сільрад. Однак є й такі, що за мізерних надходжень можуть непогано розвиватися. Серед них – Матійово на Виноградівщині.

Цією вулицею ще донедавна не можна було проїхати: ями просто вражали своїми розмірами. Капітально ремонтувати дорогу було ні з чого: село дотаційне, і бюджет не дозволяв спрямовувати кошти на розвиток інфраструктури. Цей населений пункт знаходиться осторонь від траси, а для таких нечасто знаходяться кошти в обласному та районному бюджетах. Однак Матійову пощастило: гроші таки виділили.

До кінця цього року в селі мають відремонтувати ще одну ділянку дороги – при в’їзді до населеного пункту, адже тут ситуація також незадовільна. Проектно-кошторисна документація, зі слів голови села Еріки Ворю, вже готова. Крім того, цьогоріч з районного бюджету були виділені кошти на ремонт будівлі сільської ради.

Окрім того, в липні на сесії Виноградівської районної ради було виділено 300 тисяч гривень на заміну системи опалення в місцевому ДНЗ. І це ще не все: на території цього населеного пункту зводять новвий дитсадок – за сприяння греко-католицької єпархії та за угорські кошти. Здати його в експлуатацію планують до кінця цього року.

Повернутися назад