Головна > Виноградівщина / Суспільство / Події Виноградівщини > На Виноградівщині на дітей чатує смертельна небезпека: на сільській вулиці розвалюється стара будівля (ВІДЕО, ФОТО)

На Виноградівщині на дітей чатує смертельна небезпека: на сільській вулиці розвалюється стара будівля (ВІДЕО, ФОТО)


13-09-2018, 18:18. Розмістив: redaktor


У селі Веряця, що на Виноградівщині, розвалюється аварійна будівля колишньої столової для працівників кар'єру.

Днями після негоди, яка викликала підтоплення кількох вулиць у селі, у будівлі, яка знаходиться на вул. Карпатської Січі, впало перекриття.
До редакції ІА "Голос Карпат" звернулися місцеві жителі, які побоюються за власних дітей, котрі часто проходять повз цю споруду. 
Як зазначив у коментарі Голосу Карпат голова Веряцької сільської ради Грабовчак Михайло Михайлович, будівля знаходиться на балансі області, а саме у філії "Королівський спеціалізований кар"єр" Дочірнього підприємства "Закарпатський облавтодор".
Із цієї компанії ніхто не опікується ні закинутою територією, ні власне будівлею. Гадаю, що на землю міг би знайтись покупець, якби її виставили на продаж. Тоді б ділянку привели до ладу, - розповів Михайло Михайлович.
Голос Карпат намагався зв'язатись із представником компанії "Королівський спеціалізований кар"єр" (на балансі котрої перебуває аварійна споруда), однак на час виходу публікації, представники фірми на зв'язок не вийшли.
Повернутися назад