Головна > Виноградівщина / Культура / Події Виноградівщини > У Виноградові відзначили День родини у колі особливих дітей (ВІДЕО)

У Виноградові відзначили День родини у колі особливих дітей (ВІДЕО)


11-07-2018, 21:57. Розмістив: redaktor
Веселе свято на свіжому повітрі, приурочене до цієї дати, було організоване для батьків, в сім’ї яких є діти з особливими потребами.
Цими вихідними у Виноградові відзначили день родини. Святкування провели у колі сімей, де є діти з обмеженими можливостями, на базі кінного центру «Селід». День був наповнений розвиваючими заняттями, веселим дозвіллям та піснями, а головною родзинкою свята стала лялькова вистава «Пригоди Колобка», підготовлена волонтерами Фонду «Виноградів».

Також фахівець-психолог з карітативного дитячого закладу міста Виноградів провела з батьками тематичну бесіду про ті виклики і можливості, які існують для них як для батьків особливої дитини. Мирослава Боршош пояснила як діяти у вже звичних для них побутових ситуаціях та дала поради, які полегшать їхнє спілкування і допоможуть порозумітись.

Метою такого заходу було познайомити і об’єднати батьків дітей у спільному діалозі, спонукати не закриватись від зовнішнього світу зі своїми проблемами і допомогти їм зрозуміти, що їхня особлива дитина потребує соціальної адаптації та спілкування, завдяки яким матиме можливість розвиватись і проявляти себе.

Організатором заходу виступив благодійний фонд «Виноградів». Український День родини — відносно молоде свято і відзначаєтся з 2012 року. Святкування цього дня має щорічний характер і встановлено на 8 липня.

Повернутися назад