Головна > Виноградівщина / Суспільство / Події Виноградівщини > У Виноградові на майбутній сесії районної ради створять інклюзивний центр (ФОТО)

У Виноградові на майбутній сесії районної ради створять інклюзивний центр (ФОТО)


10-07-2018, 18:00. Розмістив: redaktor
Таке рішення прийняли члени постійної комісії з питань освіти та гуманітарної політики.
6 липня члени постійної комісії з питань освіти та гуманітарної політики розглянули роекти рішень чергової сесії, яка відбудеться 12 липня.
На засіданні, яке провів голова районної комісії, начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Юрій Свищо, депутати підтримали питання про створення комунальної установи «Виноградівський районний інклюзивно-ресурсний центр № 1» Виноградівської районної ради.
— Створення такого центру забезпечить реалізацію права на освіту та психолого-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами, які проживають у нашому районі, і це надзвичайно актуальне питання на сьогодні, зазначив начальник освіти району.
Крім цього, народні обранці розглянули питання про перейменування  Великопаладської загальноосвітньої школи імені Жігмонда Моріца та Підвиноградівської школи у зв’язку зі створенням у цих навчальних закладах дошкільних підрозділів.
Ще депутати погодили проект рішення про організацію харчування у школах та дитячих садках у цьому році та підтримали пропозицію уповноважити управління освіти здійснювати фінансово-господарський контроль за організацією харчування. Також районні обранці заслухали звіти про виконання Програми «Спортивний майданчик», Програми  фінансової підтримки загальноосвітніх навчальних закладів усіх форм власності Виноградівського району на 2016-2017 роки, та інші питання майбутньої сесії, повідомляє Виноградівська районна рада.
Повернутися назад