Головна > Виноградівщина / Суспільство / Події Виноградівщини > Жахливу дорогу Берегово-Виноградів-Велика Копаня відремонтують за 644 мільйони (СКРІНИ)

Жахливу дорогу Берегово-Виноградів-Велика Копаня відремонтують за 644 мільйони (СКРІНИ)


16-05-2018, 15:33. Розмістив: redaktor

Наразі триває тендер на виконання робіт поточного середнього ремонту відрізку цієї дороги.

Служба автомобільних доріг у Закарпатській області оголосила тендер на влаштування поточного середнього ремонту дороги М-23 Берегове-Виноградів-Велика Копаня на ділянках км 21+400 – км 35+335, км 37+426 - км 49+700, про що свідчить ще не завершена процедура на сайті «ProZorro».

Оголошена вартість робіт складе 644 мільйони 173 тисячі гривень. За перемогу на тендері борються дві фірми.  Черкаське ТОВ  «ШЛЯХО-БУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ №14», та  ТОВ "ШБУ-77" з Броварів.

Цікаво, що згідно договору, фірма-виконавець гарантує якість робіт на асфальтобетонне покриття мінімум на 3-8 років. У разі виявлення дефектів, зобов’язується усунути недоліки за власний кошт.

Додамо, що як запевнив нас голова Виноградівської районної ради Віталій Любка у телефонній розмові, дорогу досих пір не латають"ямково" саме через те, що її будуть ремонтувати більш капітально. Тобто, старий шар асфальту повністю знімуть, а на його місце укладуть асфалтобетонне покриття.


Повернутися назад