Головна > Виноградівщина / Суспільство / Події Виноградівщини > Виноградівські рятувальники провели позапланове відпрацювання Оноку

Виноградівські рятувальники провели позапланове відпрацювання Оноку


6-12-2017, 21:55. Розмістив: redaktor

 

Протягом осінньо-зимового періоду 2016-2017 років на території Виноградівського району сталося 54 пожежі, збитки від яких склали 1 млн 756 тис 395 грн.


Внаслідок пожеж 2 особи отримали опіки та 3 загинуло. Всі троє загинувших, які мешкали у Виноградові, Королеві та Новому Селі, полюбляли палити в ліжку, двоє з них ще й у нетверезому стані. Саме по причині необережного поводження з вогнем сталася найбільша кількість пожеж – 26. Порушення правил влаштування та експлуатації електромереж, короткі замкнення призвели до загорань у 15 випадках. Неправильне влаштування та експлуатація опалювальних приладів стало причиною пожеж у 4 випадках. Не обійшлося і без дитячих пустощів з вогнем – залишені без нагляду дорослих, діти бавилися сірниками та запальничками в 3 оселях.

Зважаючи на невтішну статистику, та з метою попередження виникнення пожеж, а, в першу чергу, травмування та загибелі людей на них, Виноградівський РВ У ДСНС провів позапланове відпрацювання села Онок. Для керівників навчальних закладів, об’єктів соціальної сфери та представників релігійних громад рятувальники провели лекцію про належну підготовку підконтрольних об’єктів до осінньо-зимового пожежонебезпечного періоду. Розповіли вогнеборці про правила поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, при виявленні пожежі, правила користування первинними засобами пожежогасіння. Згадали про дії громадян у випадку розбиття ртутного термометра. Довели вимоги по правильному утриманню та експлуатації опалювальних приладів, електрообладнання.

Під час наради з сільським головою Михайлом Ониськом обговорили питання по створенню та функціонуванню місцевої пожежної команди, наголосили на забезпечення об’єктів села протипожежним водопостачанням.  Найбільшу увагу приділили соціально незахищеним верствам населення, в тому числі й одиноким та перестарілим мешканцям села, многодітним сім’ям. Спілкувалися рятувальники з оночанами і просто неба, яким роздали тематичні листівки, пише  Виноградівський РВ У ДСНС України у Закарпатській області.

 

 


Повернутися назад