Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Виноградівщина відзначила річницю виводу радянських військ з Афганістану

Виноградівщина відзначила річницю виводу радянських військ з Афганістану14 лютого у Виноградові відзначили 27 річницю виводу радянських військ з Афганістану, вшанували пам’ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів та героїв АТО.

О 10 годині, у великому залі засідань будинку влади відбулоя вручення державних відзнак воїнам-афганцям Виноградівського району. Всі вони отримали з рук голови Виноградівської райдержадміністрації Михайла Русанюка, голови районної ради Віталія Любки, першого заступника міського голови Виноградова Василя Ціцея та військового комісара Виноградівського районного військового комісаріату, підполковника Василя Зубатова пам’ятну медаль "25 років виводу радянських військ з Афганістану”. 

Об 11 годині на площі Миру міста Виноградів, відбувся мітинг-реквієм за участі ветеранів-афганців, представників місцевої влади та громадськості району.

У своїй промові голова Виноградівської райдержадміністрації зазначив, що більше 200 жителів Виноградівського району приймали участь у бойових діях в Афганістані, а шестеро матерів так і не дочекалися повернення своїх синів до дому. Сьогодні неоголошена війна триває і на території нашої держави. Вже більше 400 мужніх жителів району прийняли участь в проведенні АТО. Захищаючи цілісність України загинуло 11 воїнів із Виноградівщини. 

Пам’ять полеглих Героїв вшанували хвилиною мовчання та здійснили покладання квітів до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам.

Виноградівщина відзначила річницю виводу радянських військ з Афганістану

 


 

 

Виноградівська РДА


Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.