Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Стан забезпечення твердим паливом установ та організацій району

Стан забезпечення твердим паливом установ та організацій районуМайже всі заклади культури в районі повністю забезпечені твердим паливом. Натомість у заклади освіти постачання дров здійснено не  в повному обсязі.
 
Про це стало відомо на нараді про стан забезпечення твердим паливом установ та організацій району, йдеться на сайті РДА.
На нараді були присутні: начальники управління освіти, молоді та спорту Василь Белень, відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва Ірина Мельник та  відділу культури райдержадміністрації Василь Югас, а також керівник ДП «Виноградівське лісове господарство» Василь Агій.

Керівники структурних підрозділів прозвітували заступнику голови райдержадмістрації про стан забезпечення бюджетних установ твердим паливом, а директор ДП «Виноградівське лісове господарство» поінформував про можливості подальшого забезпечення дровами державних установ.

Заступник голови райдержадміністрації Єва Данич дала керівникам структурних підрозділів відповідні доручення для того, щоб вже до кінця поточного місяця забезпечити дровами всі бюджетні установи, котрі мають можливості обігріву твердим паливом.
 

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.