Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Благодійний фонд "Виноградів" відзначає День волонтера


Сьогодні, 5 грудня, у світі та Україні відзначають день людей з великим серцем та світлою душею - День волонтера.

Волонтери - це така одна велика сім'я однодумців, які не бачать кордонів для добрих справ і завжди готові прийти на допомогу тим, хто цього потребує. 
Вони миттєво гуртуються навколо найважчих життєвих обставин, приносячи в них сонце усмішки і теплоту любові до ближнього допомагають подолати негаразди.
Волонтерство - це той вогник доброчинності у світі, на якому тримається віра людини в людину та її найблагородніші якості.
Ми, громадський благодійний фонд "Виноградів", щасливі, що вносимо свій вклад у розвиток волонтерського руху на рідній Виноградівшині і радіємо, що люди, зокрема молодь, розділяють наші ідеї і цінності.
Наші волонтери, студенти Виноградівського державного коледжу МДУ - ви найкращі! Ми дуже цінуємо вашу присутність і допомогу в нашій спільній справі.
Вітаємо всіх причетних зі святом!
БЛАГОДІЙНІСТЬ=ЛЮБОВ!
БФ "Виноградів"
Міжнародний день волонтерів в ім'я економічного і соціального розвитку — один з міжнародних днів ООН. Присвячений особам, що займаються волонтерством.
Генеральна Асамблея ООН в 1985-му році на 40-й сесії у спеціальній резолюції запропонувала урядам відзначати 5 грудня як «Міжнародний день волонтерів в ім'я економічного і соціального розвитку» (резолюція № A/RES/47/3), закликавши їх здійснювати заходи для спонукання людей у всіх сферах діяльності пропонувати свої послуги як волонтерів
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.