Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Плей-мейкер виноградівського "Севлюша": "Кожна гра на вагу золота"

До вашої уваги пропонуємо інтерв'ю з «плеймейкером» нашої команди – Михайлом Реплюком.


- Через непарну кількість команд у Чемпіонаті, «Севлюш» пропускав 4-й тур, це пішло на користь?

- Думаю що так, тому що був час підготуватись до більш відповідальних ігор чемпіонату.

- Як проходить тренувальний процес команди, поки триває ігрова пауза? 

- Ми як завжди працюємо в чотирьох, а іноді і в п’яти разовому режимі, в залежності від ігор. Тренувальний процес проходить на високому рівні, а найголовніше - на позитиві, так як розуміємо, що на нас чекає нелегкий шлях до вирішення поставлених нам завдань.

- Результат у Рахові для всіх виявився доволі несподіваним, питання щодо переможця вирішилися ще в першому таймі, хоча всі «ставили» на конкурентний двобій, що ви можете сказати про цей матч?

- Про матч у Рахові можна багато говорити... Ми, футболісти, і наше керівництво розуміли, що нас очікує складна гра, що ми не маємо права на помилку, якщо хочемо бути кращими, і відповідно вийшли та довели, що заслуговуємо бути однією з кращих команд Закарпаття. Хочу віддати належне рахівським «Карпатам», які показують хороший і якісний футбол. У них ще все попереду, просто, в той день, ми більше прагнули здобути позитивний для нас результат.

- Вже цієї неділі вас очікує поєдинок у «домашніх стінах» з «пивоварами», а в пам’яті ще досі не забута минулорічна гра у Хусті. Як команда налаштовується на цей матч?

- Так, це буде принциповий двобій і ми зробимо все можливе для того, щоб здобути важливі три пункти. Про минулу гру з «Оболонню» не хочеться нічого говорити, в неділю все побачимо. Єдине бажання, щоб ще більше вболівальників приходили на наші матчі, а ми будемо намагатись радувати їх хорошою і результативною грою.

- Після «оболонського» матчу ви наблизитесь до екватора першого кола, що можете сказати про цьогорічний чемпіонат? 

- Як ми бачимо, Чемпіонат області у Вищій Лізі досить швидко наблизився до середини першого кола, а незабаром і екватор всієї першості. Саме тому кожна гра на вагу золота. Звичайно хотілося б, щоб він був рівний і більше команд приймало в ньому участь, але ми всі розуміємо про нелегкі часи в країні і в футболі зокрема. Думаю, якщо ми будемо рости і прогресувати, то не «за горами» той час, коли наші вболівальники, а в нас я хочу відмітити, найкращі і найвідданіші спостерігатимуть за грою «Севлюша» на всеукраїнському рівні. 

Прес-служба ФК «Севлюш»
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.