Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Розкладачка та палатка: Перед міськрадою Виноградова відбувся пікет «двох» (ФОТО)

Сьогодні перед міською радою Виноградова чоловік та жінка встановили палатку та розкладачку, вимагаючи від міськради довідку.

На даний час їх проблему вже вирішено, про це нас повідомили самі протестуючі.

А вивела людей на публічний протест ситуація, яка склалася у них з секретаріатом міської ради, який не хотів видавати їм довідку про їх місце проживання.

Справа в тому, що вони, чоловік та жінка, останні два роки проживали у будинку жінчиної бабусі, яка була хворою і нещодавно померла. Але перед смертю встигла написати заповіт на онучку.

Але в цей же час, поки бабуся була ще жива, до неї навідувалась тітка онучки, яка у 2017 році зробила довідку у міській раді про те, що у будинку ніхто не проживає. А люди, що проживали у цьому будинку про це й не здогадувалися, поки їм хтось не підказав, що вони можуть залишитися без хати.

От тому вони і змушені були вийти на площу з пікетом. А на даний момент у міськраді скасували попередні довідки й видали нову, з якою люди йдуть до нотаріуса вирішувати свої проблеми.

 

Коментарі

???????????!

???? ?????????? ??? ? ?????? ?? ??? ??? ? ????? ?????? ????? ????????, ?????? ??????? ???????? ????????? ????? ???????? ??????????? ?????????? ???????, ?? ??? ????? ?????????? ????? ? ????????? ? ???????? ????? ??? ? ?????????? ??????????, ??? ? ??? ???
25 травня 2018 17:44
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.