Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Депутати Виноградівської ради звернулися до Закарпатської ОДА з вимогою провести службове розслідування

Депутати Виноградівської ради звернулися до Закарпатської ОДА з вимогою провести службове розслідування

Звернення про проведення службового розслідування направлено щодо в.о. начальника управління освіти, молоді та спорту Виноградівської районної державної адміністрації Віктора Жупанина, директора Великоком’ятівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Нелі Козуб та посадових осіб Виноградівської райдержадміністрації, у тому числі, які курують галузь освіти району.
З таким зверненням до голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля та директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ганни Сопкової депутатський корпус Виноградівської райради вирішив звернутися на позачерговій сесії 2 лютого, де й було прийнято відповідне рішення.
У сесійній залі депутати обговорювали питання взаємодії державних установ та органів державної влади з місцевим самоврядуванням. Депутатами під час засідання вносились різні пропозиції, навіть вкрай радикальні коли до прикладу депутат Лихтей Ю.Ю. пропонував оголосити недовіру голові РДА Русанюку М.М. та його першому заступникові КОСТЕЛЕБА-ВЕРЕМЧУК Н.Ю. У підсумку після тривалого обговорення та дискусій
районні обранці вирішили направити звернення у тексті якого наголосили на некоректній поведінці керівника управління освіти щодо депутатського корпусу та негативній роботі з боку посадових осіб Виноградівської районної державної адміністрації, яка проводиться останнім часом та паплюжить депутатів районної ради. 
«Неодноразово на засіданнях постійних комісій, сесіях, в.о. начальника управління освіти Виноградівської районної державної адміністрації Віктор Жупанин, під час своїх доповідей дозволяв собі неетичні висловлювання та образи на адресу районних депутатів. Така поведінка є неприпустимою для освітянина, а тим більше для очільника цієї галузі. ? йдеться у зверненні. ? Зокрема після дев’ятнадцятої сесії ради від 16 січня цього року, де депутатський корпус не погодив проект районного бюджету на 2018 рік, районних депутатів у колективах почали звинувачувати у зволіканні щодо прийняття головного фінансового документу на цей рік. А керівник освіти після цього сесійного засідання рекомендував педагогам провести батьківські збори за участю депутатів ради, де відверто паплюжили честь депутатів та діяльність районної ради в цілому. Це ми почули у прямій розмові з людьми та відчули, будучи присутніми на цих зібраннях. Підбурюють працівників не тільки галузі освіти, але й медичних закладів, що, буцімто, через такі дії депутатів відсутні ліки та не буде виплачена заробітна плата. Ми б просили, аби керівництво Виноградівської райдержадміністрації в подальшому утримувалося від таких негативних настроїв, які принижують нас як депутатів, обраних громадами району».

Крім іншого наголошується, що нещодавно у селі Великі Ком’яти трапився прикрий випадок, коли директор Великоком’ятівської ЗОШ І-ІІІ ступенів не допустила до участі у батьківських зборах двох депутатів районної ради. Наразі ситуацію, що склалася в навчальній установі, вивчають правоохоронні органи. Такі дії депутати вважають протиправними, адже відповідно до чинного законодавства районні обранці мають право брати участь у публічних заходах та, звісна річ, відвідувати освітні заклади району, які є комунальною власністю районної ради.

Зважаючи на зазначені події, депутати з вимогою звертаються до губернатора області та директора Департаменту освіти і науки для забезпечення проведення службового розслідування та у разі виявлення підстав вжиття до них необхідних заходів
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.