Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

На Виноградівщині вчителі виступили проти втручання політиків в освітній процес

 

Двох депутатів Виноградівської райради не пустили на загальношкільні батьківські збори у Великих Ком’ятах. Чому у школі не раді обранцям?

Інцидент стався цієї неділі.

- Ми проводили свої збори, які були заплановані ще в грудні,- розповідають учителі.- Разом із батьками обговорювали проблему насильства, слухали звіт керівника школи про витрачання коштів, а також про підготовку учнів до ЗНО. Несподівано у коридорі з’явилися депутати Іван Іванович Костак і Юрій Юрійович Лихтей, яких ми не запрошували, бо вони не мають жодного відношення до нашої школи і  не переймаються її проблемами.

Люди кажуть, що  обранці поводилися зухвало, їх настирливе намагання зайти до переповненого залу спричинило штовханину, під час якої постраждала директор школи Неля Козуб. Їй зірвали перстень і  притиснули дверима руку. Від сильного болю жінка ледь не зомліла і змушена була звертатися за медичною допомогою до лікарів.

Прибула на місце події поліція спостерігала, проте не втручалася в суперечку.Інцидент між учителями і депутатами вже розглядали на нараді в райдержадміністрації.

Голос Карпат слухав аргументи обох сторін. Правда, обіцяний коментар від  Юрія Лихтея ми не дочекалися, через зайнятість депутата


 

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.