Розміщення реклами та оголошень на порталі. Тел.: 096 060 3311.
» » » Виноградівські борці привезли купу медалей з Румунії (ФОТО)

Виноградівські борці привезли купу медалей з Румунії (ФОТО)

01-02 грудня 2017 року в місті Сату Маре (Румунія) проходив традиційний міжнародний турнір з греко-римської боротьби серед юніорів, кадетів та юнаків. У цих змаганнях приймали участь збірні команди клубів та спортивних шкіл з різних країн. А саме: Угорщина, Молдова, Словаччина, Румунія, Греція та Україна, яку представляли борці з Мукачева та Виноградова.

Хочеться відмітити що перед Виноградівськими спортсменами була поставлена задача отримати мінімум одну медаль, а в підсумку наші борці перевершили сподівання наставників виборовши повний комплект медалей, показавши красиву  боротьбу. А саме у ваговій категорії до 30 кг. у різних підгрупах боролися Тупиця Дмитро та Мірошниченко Данило, які на шляху до фіналу перемогли суперників з Румунії та Угорщини, зустрівшись у фіналі Дмитро виборов золоту медаль а Данило срібну. У ваговій категорії до 42 кг. Виноградів представляв Головко Михайло, який на шляху до фіналу також переміг представника Румунії та Греції, і тільки в фіналі поступився цьогорічному призеру Європи представнику з Румунії  та отримав срібну медаль. Також характер та волю до перемоги  проявив Бенце Алекс у ваговій категорії 45 кг. та виборов бронзову нагороду.

В командному підсумку першість отримала збірна команда з Румунії, друге місце – Греції, третє місце – Угорщини і четверте  місце – України.

В подяку за запрошення, головою Виноградівського районного представництва НОК України  Іваном Боршошом  було вручено організаторам змагань цінний подарунок від Олімпійського комітету України.