Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Виноградівщина відзначила День Гідності та Свободи

 

21 листопада в міському будинку культури відбувся вечір пам'яті приурочений Дню Гідності і Свободи та увіковічненню пам'яті  Героїв Небесної Сотні. На якому були присутні: голова райдержадміністрації Михайло Русанюк, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук, заступник голови районної ради Адальберт Сверенко, заступник міського голови Василь Ціцей, а  також учні та вчителі загальноосвітніх шкіл.   


Під час заходу у виконанні вокального тріо Великопаладської ДШМ пролунала пісня «Любимо землю свою», у виконанні Каріни Біров - «Мальви» та  пісня «Заквітчали дівчатонька» у виконані вокального ансамблю Олешницької ДШМ, а також транслювалися відеоролики, які нагадали присутнім про подвиг Небесної Сотні.   

Окрім того, виконуючий обов'язків командира 128-ї окремої військово-піхотної Закарпатської бригади підполковник Іван Стахів вручив Орден "За мужність" ІІІ ступеню посмертно, дружині Золтана Балажа, який загинув в зоні проведення АТО.     

На завершення керівництво району поклали корзини з квітами до стели воїнів які загинули в зоні проведення антитерористичної операції.

 

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.