Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Виноградівські рятувальники навчали населення Олешника правилам безпеки життєдіяльності

Станом на 1 листопада 2017 року на території Олешницької сільської ради сталися 2 пожежі та 1 надзвичайна подія.


9 листопада виноградівські рятувальники, спільно з працівниками Виноградівської філії ПАТ «Закарпатгаз» та Виноградівського РЕМ, провели спільне відпрацювання населеного пункту Олешник. Найперше на нараді при сільському голові, на яку були запрошені керівники державних установ, представники релігійних громад та актив села, рятувальниками була доведена інформація про кількість пожеж та наслідки від них, які виникали на території Олешника. Звернули увагу присутніх на приведення в належний пожежобезпечний стан підпорядкованих об’єктів та про приділення особливої уваги приладам опалення і електромережам, позаяк саме на ці пристрої в осінньо-зимовий пожежонебезпечний період  припадає найбільше навантаження.

Надалі рятувальники провели профорієнтаційну роботу в загально-освітній школі села. Майбутнім випускникам розповіли про навчальні заклади та про особливості служби в Державній службі з надзвичайних ситуацій України. Завітали і до учнів 4-го класу, де у формі бесіди навчили дітей правилам безпечної життєдіяльності у разі виникнення пожежі, виявлення вибухонебезпечних предметів, правилам поведінки на воді. Навели приклад пожежі, яка мала місце поточного року в цьому селі, де винуватцем її виникнення був їх ровесник.

Продовжили рятувальники зі службами життєзабезпечення захід по підвищенню обізнаності населення у правилах безпеки життєдіяльності, запобіганню загибелі та травмуванню своїх односельчан на пожежах та надзвичайних подіях просто неба та торговельних закладах Олешника. Всім селянам роздані тематичні листівки та інфографіки, пише Виноградівський РВ У ДСНС України у Закарпатській області.

 

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.