Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

У Оноці на Виноградівщині відбулося святкування Дня села

 

22 жовтня перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук взяла участь в урочистостях з нагоди відзначення Дня села Онок.

Однією із основних подій на заході стало підписання головою Оноківської сільської ради угоди про співпрацю із головою села Ончешті (Румунія). Відтепер села-побратими Онок та Ончешті налагоджуватимуть співпрацю в галузі освіти, охорони здоров'я, інфраструктури, спорту та туризму.

" Я рада вітати всіх зі святом територіальної громади – Днем села! Таке мальовниче село у якому живуть такі трудолюбиві люди - обов'язково повинно розвиватися!
За останні роки ваш населений пункт став ще кращим і ще красивішим, але ці всі істотні зміни - результат роботи небайдужих людей, потужної команди у яку входить і голова сільської ради, і депутат районної ради і сільські депутати. Я ж пишаюся тим, що теж є одним із гвинтиків того потужного механізму, який дозволяє громадам населених пунктів мого виборчого округу бачити позитивні зміни та відчувати підтримку влади.", - зазначила Наталія Костелеба-Веремчук.

Концертна програма на заході була насиченою, а народні гуляння тривали до пізньої ночі.


 

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.