Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Начальник Виноградівського відділення поліції підполковник Мирон Черничко провів виїзний прийом громадян в смт. Королево

14 вересня, нещодавно призначений начальник Виноградівського відділення поліції підполковник Мирон Черничко провів виїзний прийом громадян в смт. Королево


Зустріч відбулася в приміщенні селищної ради Королева. На прийом завітали жителі селища, які розповіли новому керівнику поліції району про власні побутові проблеми. Їх вирішення підполковник Черничко взяв на особистий контроль.

Далі очільник районної поліції зустрівся з головою Королівської селищної ради Павлом Фабрицієм та місцевим активом. Під час зустрічі обговорили криміногенну ситуацію в населеному пункті і окреслили шляхи її поліпшення. Розглядалось і питання покращення роботи місцевої поліції.

Це перша така зустріч у районі новопризначеного керівника Виноградівського відділення поліції Мирона Черничка. Він має намір побувати у більшості населених пунктів Виноградівщини, аби вивчити роботу дільничних офіцерів поліції, дізнатись про проблеми місцевого населення і визначити шляхи їх вирішення.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.