Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Виноградівській райдержадміністрації провела позачергове засідання

 

30 серпня у малому залі засідань будинку влади провела позачергове екстрене засідання Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Виноградівській райдержадміністрації. Участь у засіданні взяли: заступник голови Закарпатської облдержадміністрації-голова Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Закарпатській облдержадміністрації Віктор Мікулін, голова Виноградівської райдержадміністрації Михайло Русанюк, заступник голови обласної ради Йосип Борто, заступник голови Виноградівської райдержадміністрації-голова Державної надзвичайної протиепізоотична комісії при Виноградівській райдержадміністрації Єва Данич, начальник Головного управління Держпродспоживслужби у Закарпатській області Іван Гуледза, начальник управління Держпродспоживслужби у Виноградівському районі Степан Барзул, члени комісії, голови сільських та селищної рад та інші.

В ході засідання членам комісії повідомили, що 28 серпня у Виноградівському районі було зафіксовано загибель 10 голів свиней на ТОВ "АПК Тиса-ЗАХІД". Станом на 30 серпня надійшли результати забраних проб із лабораторії у Львові, згідно з якими у тварин виявлено африканську чуму свиней. Цей випадок – перший зафіксований на Виноградівщині спалах АЧС у свиногосподарстві.

Членами комісії було прийнято передбачені законодавством рішення, а саме оголосити спалах АЧС на ТОВ "АПК Тиса-Захід" та встановити карантин на території господарства та затвердити план заходів щодо ліквідації та непоширення АЧС із ТОВ "АПК Ттса-Захід" та у Виноградівському районі.

Виноградівська РДА

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.