Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Виноградівські пожежники провели профілактичну роботу у Фанчикові

 

17 серпня виноградівські рятувальники провели відпрацювання в одній з найбільших сільських рад Виноградівщини - Фанчиківській.


Профілактичне відпрацювання населеного пункту з метою попередження загибелі та травмування людей на пожежах, а також запобігання виникненню нещасних випадків на водних об'єктах, побуті та автомобільних шляхах було проведено Виноградівським районним відділом Управління ДСНС України у Закарпатській області. Даний захід проходив сумісно з працівниками Виноградівського відділення Берегівського відділу ГУ Національної поліції в Закарпатській області.

Також сільським головою, для всебічної співпраці, до наради було залучено й актив села, який щоденно контактує з місцевими мешканцями та здатний донести до своїх односельців правила безпечної життєдіяльності. Надалі тематикою спілкування з ними були правила поведінки на воді, в лісових масивах та екосистемах, а також при виявленні вибухонебезпечних предметів. Навчали рятувальники і діям при розливі ртуті. Забігаючи наперед, до початку опалювального осінньо-зимового періоду, розповіли й про небезпеку чадного газу. "Закріпили" фахівці свій інструктаж, роздавши тематичні листівки.

Безпека життя та здоров'я громадян – основна цінність у діяльності пожежних-рятувальників та поліціянтів. Для навчання населення діям в екстремальних ситуаціях вони завітали до амбулаторії сімейної медицини Фанчикова.

Відповідна роз'яснювальна робота проводилась і у житловому секторі населеного пункту. Селяни з уважністю слухали всі рекомендації вогнеборців, читали листівки і у бесідах наводили приклади своїх помилок, що могли призвести до лиха.

У ДСНС України у Закарпатській області

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.