Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Борги доведеться відпрацювати: українців змусять підмітати вулиці та фарбувати під'їзди

Для нового договору необхідно обопільне бажання

Український уряд вирішив зробити невеличкий сюрприз для ОСМД. Тепер дані об'єднання зможуть оформляти договори з мешканцями і залучати їх до робіт в рахунок боргів по комуналці.

Так, як ви могли здогадатися, мова йде про несплату платежів за утримання будинку та прибудинкової території. Про це пише портал "Політека".

Варто зазначити той факт, що примусово змушувати працювати нікого не будуть. Для такого договору необхідно обопільне бажання: ОСББ та самого мешканця. Але це не точно, час покаже.
Наприклад, якщо господар однієї з квартири не має матеріальної можливості оплатити рахунки, за згодою ОСББ він може пофарбувати під'їзд, облагородити прибудинкову територію і т. п.

"Рішення спрямоване на забезпечення гарантованого законом права співвласників багатоквартирного будинку скористатися можливістю погасити заборгованість, яка виникла у них перед об'єднанням співвласників такого будинку з обов'язкових платежів і внесків на утримання будинку, шляхом проведення робіт щодо утримання спільного майна в багатоквартирному будинку", — сказано в документі.
А ось вартість виконаних робіт також оцінить ОСББ.

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.