Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Стало відомо, коли прописка зникне із паспортів українців

Мінекономрозвитку зареєстрував законопроект, який пропонує скасувати обов’язковий штамп про прописку в паспорті.


Вся інформація про місце реєстрації громадян буде міститися в електронному реєстрі, а тому штамп у паспорті буде необов’язковим. Також в законопроекті передбачається спростити сам процес прописки. Для цього міністерство пропонує відмовитися від довідок з ЖЕКу або інших служб, які підтверджують проживання людини за вказаною адресою, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на сайт Мінекономрозвитку.

Після прийняття цього закону українці зможуть зареєструватися за адресою проживання протягом доби.

"Проект закону не передбачає штрафів за проживання не за місцем реєстрації. Проект закону передбачає штраф у розмірі 1700 грн за подання неправдивих відомостей з метою реєстрації місця проживання (тобто при бажанні зареєструватися там, де особа фактично не проживає). Проект закону також передбачає штраф в розмірі 340-850 грн за проживання громадян без реєстрації місця проживання більше 90 календарних днів після зняття з попереднього місця реєстрації”, – повідомили в Мінекономрозвитку.

В даний час документ проходить громадське обговорення. Якщо новий закон буде прийнятий, то отримати "прописку” за місцем проживання можна буде вже з 1 липня 2019 року.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.