Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Зміни у роботі медсестер: все, що варто знати українцям

У Міністерстві охорони здоров’я планують створити нову модель фахівця з медсестринства, щоб підвищити для абітурієнтів привабливість навчання лікарській справі."Наразі у нас діють стереотипні застарілі підходи до ролі медсестер у системі охорони здоров’я. Вони потребують змін. Тому разом з медичною спільнотою МОЗ обговорює створення нової моделі фахівця з медсестринства, адже роль медсестер в суспільстві і навіть в медичному середовищі залишається недооціненою”, – йдеться в повідомленні.

Таку ініціативу висунула в. о. обов’язків міністра МОЗУ Уляна Супрун. З її слів, трансформація медичної системи допоможе надати медсестрам більше можливостей для самореалізації та розвитку.

Крім того, на думку Супрун, разом із покращенням умов роботи в державі треба змінити рівень медичної освіти.

"Окрім поліпшення умов роботи, важливо перейти на більш якісний та сучасний рівень освіти медичних сестер. Ширший спектр повноважень зберігає лікарю дуже багато часу та дає можливість допомагати більшій кількості пацієнтів. Тому необхідно запровадити сучасні міжнародні стандарти та вчити наших медсестер сучасним практикам”, – зазначила Уляна Супрун.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.