Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Влада відбере субсидії через мобільні телефони

Отримувачі субсидій несуть повну відповідальність за подання недостовірних даних
 

Органи соціального захисту почали забирати субсидії в українців через покупки дорогих гаджетів. Про це повідомляє "Буковинська правда".

Такий випадок стався в Чернівецькій області, у Заставнівському районі. Українець отримував субсидії в сумі 21 тис. грн, але при цьому купив гаджет компанії "Apple" на суму 52 тис. грн. В результаті після перевірки органами соцзахисту субсидію у нього забрали.
 
За словами начальника обласного департаменту соціального захисту населення Віталія Савкіна, в першому кварталі 2018 від Мінфіну отримані рекомендації на припинення отримання субсидій для 179 тисяч осіб. За результатами перевірки підтверджено і припинено субсидії  185 особам на суму 339 тисяч гривень.
 
"Не стала винятком і наша область. Наприклад, у Заставнівському районі особа отримувала субсидії в сумі 21 тисячу гривень, але при цьому мала можливість придбати продукцію компанії "Apple" на суму 52 тисячі гривень. У Чернівцях одним з членів сім'ї, яка теж отримувала майже 21 тисячу гривень субсидій, було придбано запальничок на 100 тисяч гривень", — констатував Савкін.

Крім того, в департаменті соцзахисту відзначають, що отримувачі субсидій несуть повну відповідальність за подання недостовірних даних і зобов'язані повернути зайво перераховану суму житлової субсидії з місяця, в якому було виявлено порушення.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.