Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Посол Великобританії пояснила, чому її країна не дає Україні безвіз


Лондон переживає за безпеку своїх громадян.
Посол Великобританії в Україні Джудіт Гоф заявила, що її країна не бачить можливостей для візової лібералізації з Україною найближчим часом, повідомило НВ. За її словами, крім усього іншого, це питання ускладнене недавнім прецедентом, коли паспорт громадянина України незаконно отримав громадянин іншої держави - той самий, який стріляв у чеченських добровольців АТО Адама Осмаєва й Аміну Окуєву. 

"Ми тепер чекаємо належного розслідування цього факту, щоб переконатися в тому, що процес видачі віз в Україні захищений і безпечний. Оскільки в іншому випадку лібералізація загрожує вже Великобританії і безпеці її громадян", - заявила Джудіт Гоф. 

Нагадаємо, відразу ж після першого замаху на Адама Осмаєва й Аміну Окуєву в Києві, яке відбулося 1 червня, нардеп від Народного фронту і член колегії МВС Антон Геращенко заявляв, що напав на них кілер, отримавший українські документи в лютому 2016 року. 

"Буквально протягом п'яти днів він оформив собі й паспорт громадянина України, і закордонний паспорт, і довідку про ідентифікаційний код", - стверджував Геращенко. 

Повідомлялося також, що відразу після замаху у кілера виявили український закордонний паспорт. Крім того, посол Франції в Україні Ізабель Дюмон заявляла, що в ЄС уважно стежать за розвитком ситуації з можливим існуванням корупційної схеми, яка дозволяє громадянам третіх країн отримати паспорт України (мова йде про справу Діни Пимахової - заступниці глави Міграційної служби, яка розповідала агенту НАБУ під час спецоперації про схему оформлення українського паспорта шляхом підробки ДНК-експертизи, яка повинна підтвердити наявність близьких родичів в Україні). 

"Ми особливо уважно стежимо за розвитком цієї ситуації. І якщо наші підозри підтвердяться, це буде мати дуже важливе значення з точки зору безвізового режиму", - підкреслила вона. Крім того, Дюмон заявила, що з початком дії безвіза виріс потік нелегальних мігрантів з України до Франції.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.