Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Чоловікам до 45 років заборонено перетинати кордон, і ось чому

 
У чому причина таких змін?


В інтернет-джерелах поширили інформацію щодо заборони виїзду за кордончоловікам віком до 45 років, які не пред’явили військовий квиток. Прикрдонники прокоментували ситуацію.

Як повідомляє телекомпанія "М-студіо", військовий комісар Олександр Балакаєв запевнив, що це фейк і жодних подібних розпоряджень ні від Міноборони, ні з інших відомств не надходило.

"Стосовно перетину громадянами України, як військовозобов'язаним, так і призивного віку не існує вказівок з даного приводу.З Міністерства оборони даних вказівок до військового комісаріату не надходило", - сказав Балакаєв.

Крім того, в Мукачівському об’єднаному військкоматі також спростували інформацію про те, що одразу після новорічних свят розпочнеться сьома хвиля мобілізації.

Нагадаємо, у фейкових повідомленнях в соцмережах йшлося, що нібито після Нового року набуде чинності закон, згідно з яким чоловікам, яким не виповнилося 45 років і без додаткових дозвільних документів, наприклад довідки з військкомату, буде заборонено виїжджати із країни. Така інформація поширювалася із посиланням на "джерела в Службі безпеки України".

 

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.