Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Життя після клітки: на Закарпатті побільшало ведмежат (ВІДЕО)

Життя після клітки: на Закарпатті побільшало ведмежат (ВІДЕО)
Протягом минулого року ведмежа родина закарпатського центру реабілітації суттєво збільшилась. Адже сюди привезли нових ведмежат, деякі народилися вже в центрі. 

Зокрема, тут з’явилося 6 нових клишоногих. Двоє малюків народилися вже в центрі, ще чотирьох — привезли з приватних зоокуточків. Зараз в єдиному в Україні реабілітаційному центрі для психологічної адаптації ведмедів живе 25 клишоногих.

Ярослав Бундзяк, директор центру реабілітації бурих ведмедів НПП «Синевир», розповідає: "Коли привозимо ведмедя, який знаходився дуже багато часу на самоті, ті ведмеді, які потрапляють сюда сприймають інших ведмедів досить негативно. створюємо групи їхні, раз двох ведмедів, далі 3,4. І коли бачимо, що тварина вже в нормі, агресію не проявляє, поглажує лапу. Тобто бачимо якісь такі моменти позитивні один до одного. Значить, таких тварин можемо випускати разом".

У Синевирі на 12 гектарах лісу ведмеді живуть у напіввільних умовах. Працівники стежать за їх здоров’ям і підгодовують. Раціон складений з урахуванням білків, вітамінів і вуглеводів. На кожного ведмедя 18 кілограмів їжі в день.

Докладніше дивіться в сюжеті "УжІнформ".

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.