Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Українські заробітчани: стало відомо, навіщо вони Німеччині

 
Країна потребує робочих


Значний економічний підйом привів до того, що з'явилася сильна нестача кваліфікованих кадрів. Дану проблему не вирішити без трудових мігрантів, у тому числі з Росії та України.

Про це повідомляє DW.

У Німеччині за підсумками 2017 року зафіксовано рекордно низьке безробіття і рекордно високу зайнятість, і експерти впевнені, що у 2018 році бум на німецькому ринку праці продовжиться.

Це означає, що дефіцит кваліфікованих кадрів, особливо в деяких галузях і регіонах, буде і надалі загострюватися, і фірмам доведеться ще активніше залучати іноземних фахівців, у тому числі з країн, що не входять до ЄС.

Все це - результат багаторічного підйому німецької економіки, помітно прискорився у другій половині 2017 року незважаючи на труднощі з формуванням нового уряду ФРН. На 2018 рік провідні економічні інститути прогнозують подальше прискорення темпів зростання ВВП Німеччини і, відповідно, збільшення зайнятості.

Вже зараз на німецькому ринку праці при 2,385 млн безробітних є 761 тис. вакансій. І ці вакансії стають гальмом для розвитку економіки.

Тому глава Федерального агентства з праці Детлеф Шеле наприкінці минулого року заявив: "Скажу з усією певністю: без залучення працівників із третіх країн ми в найближчі роки не обійдемося". Під третіми країнами маються на увазі держави, що не входять до ЄС. Скажімо, Індія. Або, наприклад, Росія, Україна, Білорусь.

Нагадаємо, українці, які планують заробляти на життя в сусідній Польщі повинні знати про нові правила працевлаштування. З нового року заяви поляків про намір доручити роботу іноземцю будуть замінені платними дозволами на сезонні роботи.

Крім того, тільки при підвищенні зарплат в Україні можна зупинити трудову міграцію з Польщі в Україну.

 

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.