Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Українські оператори мобільного зв’язку надаватимуть владі дані про переміщення абонентів

mob

Оператори мобільного зв’язку "Київстар”, "Vodafone Україна” та "Lifecell” надаватимуть Міністерству економічного розвитку і торгівлі дані про переміщення абонентів територією України. Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку, пише Експрес.
У вівторок, 26 грудня, перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів підписав меморандум про співробітництво з мобільними операторами, в якому йдеться про надання міністерству оперативних статистичних даних динаміки туристичних потоків територією України.
Меморандум передбачає надання міністерству даних про кількість внутрішніх туристів, зареєстрованих абонентів мобільного зв’язку, що знаходилися більше доби поза межами певної області чи місця реєстрації (з розбивкою по областях України та особах), кількість в’їзних туристів, іноземних абонентів мобільного зв’язку у роумінгу, що перебували в Україні більше однієї доби (з розбивкою по країнах, з яких в’їхали, областях України, до яких в’їхали, та особах).
Крім того, МЕРТ також отримуватиме дані про кількість зареєстрованих українських абонентів мобільного зв’язку, які виїхали з відповідної області за кордон (з розбивкою по країнах і особах), середню тривалість перебування туристів у певній області чи місці. За умовами меморандуму, статистична інформація має надаватись міністерству виключно у зведеному знеособленому вигляді раз на три місяці.
Документ підписали ПрАТ "Київстар”, ПрАТ "Vodafone Україна” та ТОВ "Lifecell”.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.