Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Україна входить до п’ятірки світу з найвищою смертністю

Від чого найчастіше помирають українці.
Навіть знижуючи рівень смертності, за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), Україна залишається лідером з деяких видів захворювань.
Тільки в 2016 році 392 тисячі смертей сталося в результаті хвороб систем кровообігу, а це 67% від загальної кількості зареєстрованих смертей в Україні, передають Ukr.Media із посиланням на ЗМІ
Ішемічна хвороба.У 2014 році Україна посідала друге місце в світі за кількістю смертей від ішемічної хвороби серця (ІХС). За даними ВООЗ, 50% зареєстрованих смертей в Україні відбуваються в результаті ІХС.
Інсульт.Це друге за поширеністю захворювання в Україні. За даними ВООЗ, 17%, або близько 100 тисяч всіх зареєстрованих смертей в Україні відбулося через інсульт. Однак в рейтингу смертей в результаті цієї хвороби Україна в 2014 році за даними ВООЗ знаходиться на 41-му місці, але все одно відноситься до країн з високим рівнем смертності від захворювання.
Онкологія.Злоякісні пухлини – третя причина передчасної смерті серед українців. За даними Укрстату, в 2016 році від раку померло 79 тисяч чоловік – це 13% від усіх зареєстрованих смертей. Згідно з даними Національного канцер-реєстру України, щорічно в Україні реєструється понад 100 тисяч випадків захворювання на рак.
Суїцид.Згідно з даними ВООЗ за 2015 рік, Україна посідала 23 місце з 172 країн за рівнем смертей в результаті суїциду. Тоді показник був 16,6 смертей на тисячу людей. Це дуже високий показник, оскільки середній показник по світу – 10,7 смертей на тисячу людей.
ДТП.Україна входить у список країн з найвищим рівнем смертей унаслідок ДТП. За останні 6 років в Україні сталося близько 170 тисяч ДТП, в результаті яких загинуло 26,5 тисяч осіб, а 209 тисяч були травмовані.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
←  попередня 1 2 3 наступна