Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Дихайте із закритим ротом: медики заговорили про серйозну небезпеку

На те є вагомі причини
 

Проблеми зі здоров'ям можуть виникати на тлі будь-яких порушень у діяльності дихальної системи людини. Навіть неправильне дихання впливає на самопочуття і зовнішній вигляд. У функції носа людини входить очищення повітря, що поступає від дрібних частинок і патогенних організмів, зволоження і його нагрівання. Через будь-які порушення носового дихання людині доводиться дихати ротом. Про це повідомляють ЗМІ.

Цей вид дихання може сформуватися в будь-якому віці. Існує кілька причин, внаслідок яких ми починаємо дихати ротом. Перша пов'язана з наявністю перешкод, викликаних нежиттю, викривленою носовою перегородкою, сторонніми тілами, запальними процесами, генетично обумовлених вузьких каналів. Друга — з неправильним прикусом, через що носове дихання стає утрудненим. Третя причина – пошкоджені або слабо розвинені кругові м'язи рота.
 
Одна з найпоширеніших причин – неправильна техніка дихання. Вона характерна людям, які перехворіли в дитинстві інфекційними захворюваннями дихальних шляхів. Їм складно позбутися звички дихати ротом, навіть якщо перешкод для нормального дихання вже не існує.

Вчені встановили, що дихання ротом впливає на розвиток кісткових і м'язових тканин людини. Крім цього знижується тонус мови, яка в розслабленому стані опускається в глотку і ускладнює дихання. Під час неспання мова розташовується між зубами, надаючи негативний вплив на прикус.

Якщо вам доводиться часто дихати ротом, ви можете відчувати почуття тиску в області голови і обличчя. Як наслідок порушується сон, швидко виникає відчуття втоми і слабкість.
 
Також негативний вплив неносового дихання відчувають органи слуху. Цей вплив опосередкований і пов'язаний з негативними процесами, що виникають при ротовому диханні. Крім усього, у людей із порушеннями дихання псується постава, змінюється форма обличчя, м'язи спини знаходяться в постійній напрузі, викликаючи швидку втому.

Недавній експеримент, проведений співробітниками Університету міста Отаго (Нова Зеландія), показав, що дихання ротом призводить до розвитку карієсу зубів. Причина полягає в збільшенні кислотності слини. Низький показник pH негативно впливає на склад емалі зубів.
 
У рамках експерименту вчені встановлювали піддослідним перед сном спеціальну кліпсу, що дозволяє дихати тільки ротом. Всього за кілька діб рівень pH слини різко знижувався, і встановлювався на значенні, яке на 1,9 одиниць менше допустимої межі. Це викликало активну демінералізацію емалі і сприяло розвитку карієсу.

За словами вчених, більшою мірою негативного впливу схильні ті люди, які дихають ротом постійно.
Коментарі

???? ?? ?????? ????!

----


?????? ????????? ?????

----

? ??????????? ???? ????? ??????? ???

----


?? ????? ?????

----

?????? ???????, ????????

----

????? ????? ??????????? ????

----

????? ?? ??????? ????? ???????????? ?? ????

----


?????? ????? ?????? ??????????? ????

----

???? ???????? ?? ???????

----


??????????? ???? ??????? ?????

----

??? ?????? ?? ???????????? ??? ??? ? ??????

----


?????? ????? ????????????? ???????? ????????????????? ??? 12

----

?????????? ?? ???????

----


?? ?????????

----

??? ??? ????? ????? ??? ???????

----


??? ???????????? ???????
11 квітня 2018 05:38
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.