Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Як таке тільки потрапляє на прилавки: українців попередили про небезпечну рибу з каналізації

 

 

Ніколи не купуйте цю рибу, адже вона дуже небезпечна для здоров'я


 

Виявилося, що небезпечна риба продається по всій Європі, а в США її вже заборонили. Мова йде про в'єтнамську риби пангасіус. Заморожене філе цієї риби продається в європейських магазинах за низькою ціною, що робить її дуже популярною серед покупців. Але багато хто навіть не підозрює про небезпеку.

Ця в'єтнамська риба відрізняється вкрай низькою якістю і може завдати серйозної шкоди здоров'ю. Пангасіуса розводять у В'єтнамі в басейні річки Меконг – однієї з найбільш забруднених річок в світі. Риба живе в стічних водоймах, що кишать бактеріями і повних отруйних речовин, які відкладаються в м'ясі.

Крім того, в м'ясі пангасіуса виявлені важкі метали, хлорат, ізомери, гексахлорбензол та інші шкідливі хімікати. Через це, а також з-за підозри на антибіотики, у США вже заборонили ввезення пангасіуса.

Ще одна причина, чому пангасіус такий шкідливий – його годують відходами, які теж небезпечні для здоров'я. В диких умовах рибі потрібно в чотири рази більше часу, щоб досягти тих же розмірів, які в неволі досягаються за допомогою гормональних ін'єкцій та антибіотиків.

У м'ясі пангасіуса виявлені гормони росту і розмноження. Великі корпорації, які торгують рибою, мало цікавляться походженням м'яса, а дешевизна пангасіуса приваблює торгові мережі і супермаркети, які навіть не підозрюють про його низьку якість.

Ця риба не містить жирів омега-3 і багатьох інших поживних речовин, які так цінуються в рибі. Незважаючи на пристойний смак, пангасіус dкрай шкідливий для здоров'я, тому не купуйте йо

го.

 

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.