Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Який мобільний оператор вигідніший? Порівняння тарифних планів

 
Tvoemisto.tv порівняло умови тарифних планів середнього цінового діапазону мобільних операторів Lifecell, Vodafone, «Київстар» та «Тримоб», що коштують від 40 до 60 гривень.
«Оптимальний смартфон» від Lifecell пропонує за 50 грн безліміт дзвінків на Lifecell, 80 хвилин на інші оператори, 3 Гб інтернету, 80 СМС по Україні та безліміт на користування Facebook.
«Vodafone Device M» за 50 грн пропонує дзвінки на всіх операторів по 50 копійок за хвилину, SMS за такою ж ціною, дзвінки за кордон – 10 гривень за хвилину та безліміт для Facebook, Instagram, Twitter, текст у Viber та WhatsApp.
«Київстар» пропонує тариф «Безлім Соцмережі+», з яким за 60 гривень отримаєте безкоштовні дзвінки на «Київстар», 100 хвилин дзвінків на інші оператори, 3 Гб інтернету та безліміт для використання Facebook і Twitter.
Читайте також: Львів’яни платитимуть більше за стаціонарний телефонний зв’язок
За ці ж 60 грн у тарифі «Сім’я+» оператора «Тримоб» можна отримати 100 гривень на дзвінки по Україні та по національному роумінгу, 100 гривень на СМС та 5 Гб інтернету.
Якщо ж таких послуг для користувача забагато, можна обрати дешевші тарифи. Найдешевший тарифний план Lifecell «Дзвінки усім» коштуватиме 40 гривень. Крім безлімітних дзвінків на Lifecell, у тарифі передбачено 50 хвилин дзвінків на інші оператори та 250 МБ на 5 днів за 10 грн.
«Vodafone Light+» за ті ж 40 гривень пропонує безлімітні дзвінки на Vodafone, 30 хвилин на інші оператори, дзвінки за кордон – 3 гривні за хвилину та 500 Мб 3G-інтернету.
Найдешевший тарифний план у «Київстар» «Безліміт Розмови+» коштуватиме трішки більше – 45 гривень. Пакет послуг подібний до «Vodafone Light+», але замість 30 хвилин дзвінків на інші оператори отримуєте 50 хвилин.
Тариф «Міні» від «Тримоба» коштує 25 гривень. Тут користувач отримує 25 хвилин розмов, 25 безкоштовних SMS та 1200 Мб інтернету.
В оператора Lifecell також є тарифний план «Зроби сам», де можна підібрати індивідуально налаштування. На сайті оператора є калькулятор, за допомогою якого можна розрахувати, скільки коштуватимуть ті чи інші послуги. Наприклад, якщо замовити 50 хвилин на інші мережі, 50 SMS по Україні, 4 Гб 3G+ інтернету та безліміт у Facebook, тариф обійдеться у 68 грн на місяць.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.