Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Улюблена їжа людства виявилася смертельно небезпечною

 
Надмірне споживання фастфуду загрожує розвитком хвороби Альцгеймера


Вчені пояснили, чому вживання фастфуду та іншої жирної їжі у величезних кількостях може незворотньо змінити роботу імунної системи.

Виявляється, у фанатів бургера, піци і картоплі фрі можуть розвинутися алергія, діабет і аутоімунні захворювання, передає Cell з посиланням на експертів.

"Такі зміни відбуваються на рівні стовбурових клітин в кістковому мозку, де формуються ці клітини", - зазначила фахівець Боннського університету Анетта Кріст.

Крім цього, надмірне споживання жирної їжі загрожує розвитком хвороби Альцгеймера, вважають дієтологи. Згідно з результатами одного з досліджень, фастфуд змушує людей "забути", що вони не так давно їли. Також регулярне вживання фастфуду загрожує різкою зміною чисельності та видового своєрідності клітин.

Варто відзначити, що ці продукти харчування можуть поміняти видову структуру білкової упаковки вашого ДНК у клітинах кісткового мозку, з яких формуються імунні тільця. А це означає, що навіть після відмови від фастфуду, відновити імунітет до колишнього стану вже не вдасться.

Стало відомо, що ключову роль у "перепрограмуванні" організму відіграє ген NLRP3. Однак як саме "впізнається" перехід на фастфуд — поки не відомо.

 

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.