Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

13 січня - Щедрий вечір. Магія щедрого дня

Давні слов'яни шанували Сонце, і всі січневе час відводили свят на честь його переродження. Після смерті старого Сонця, починався період зародження нового, молодого Сонця. Воно поступово набирало свої сили, починало світити, і як тільки повністю опановувало простором, пробуджувало природу, і наставала весна. Але поки Сонце лише дорослішали, ще гуляли морози по дорогах, мела хурделиця, ніч тривала довше дня. В цей час проходили особливі дні – Великі зимові святки.
Святки тривають з Різдва по Водохреща, передає Ukr.Media. У цей період проводяться всілякі ворожіння, обряди на майбутнє. 13 січня завершувалася перша половина святок, і завершувалася вона Щедрим Вечором (Щедрецом).
Традиції дня
Щедрий Вечір, або Щедрец, Щедрий день – завершальний період першої половини святок. У цей день влаштовували пишний бенкет. Готували найбільші та самі ситні страви – свинина, м'ясні запіканки, запікали індичку, солодощі прикрашали медом і горіхами. Застілля передбачало не сімейний вечерю, а щедрий стіл, до якого запрошували всіх – далеких родичів, сусідів і навіть заблукалих подорожніх.
Щедрец неспроста носить таку назву. В цей день сама всесвіт була щедра до людей. Як правило, стояла хороша погода, панувала дружня атмосфера. Традиції дня пов'язані в першу чергу з щедрістю.
Суворо заборонялося:
Проявляти скупість. В цей день не можна було торгуватися, навпаки варто було платити навіть більше встановленої ціни за товари і послуги. Кожен, хто нехтував цим правилам, після стикався з убогістю.
Відмовляти у проханні. Особливо якщо просили бідняки, хворі і діти. На Щедрец потрібно подавати милостиню біднякам, годувати знедолених, допомагати хоча б морально тим, чия доля склалася гірше вашої власної.
Конфліктувати. Навіть якщо на те були вагомі причини, розбирання припиняли, не влаштовували словесних нападок, судові тяжби відкладали.
Постити і відмовляти собі в задоволенні. Мова не про те, що на Щедрец прийнято «розкидатися» грошима, але і скромничати не коштувало. То як людина проведе цей день, формує картину майбутнього. Саме тому люди намагалися притягти щедре майбутнє щедрим поведінкою.
Щедрец - щедрий день, з щедрою енергією і щедрою магією. Магія дня допомагає збагатитися, отримати велику грошову суму, зберегти свій добробут і примножити його. Саме тому на Щедрец здавна проводять грошові практики.
Правила проведення грошових обрядів
Незалежно від того, яка магічна практика тяжіння грошей буде застосована, необхідно дотримуватися особливих правил:
Монети і купюри люблять, коли до них проявляють симпатію. Гроші, які використовуються в обрядах необхідно чіпати голами руками, перебирати, гладити. Робити це потрібно перед обрядом, щоб гроші зарядилися енергією.
Під час обряду необхідно дотримуватися гарного настрою. Неприпустимо відчувати злість і тримати в собі образу. Це змінить напрямок обряду та в подальшому гроші замість того щоб додаватися будуть убавляться. І навпаки гарний настрій, радість на обличчі - допоможуть у ритуальній робота.
Місце, в якому проводиться грошова практика має бути ретельно прибрано. При роботі на природі необхідно забратися навколо: сміття зібрати в пакети, старі гілки зібрати в одну купку. Якщо ж робота проводиться в домашній обстановці, потрібно прибрати будинок: витерти пил, підмести підлогу. Грошова магія не спрацює, якщо будинок брудний і неприбраний. Гроші просто не прийдуть в таку зупинку.
У разі якщо гроші необхідно зберігати якийсь час, для них потрібно створити хороший "будинок". Це може бути красива скринька, з позолотою, елементами золотого кольору, оздоблена красивими візерунками. Якщо зберігати гроші в старій банку або старому дешевому гаманці, вони не будуть працювати на тяжіння. Тільки багато оздоблені шкатулки і гаманці здатні активізувати грошову енергетику.
Грошовий обряд для новачків
Якщо магічні обряди ви раніше не проводили, і не дуже розбираєтеся в магії, проводити серйозні грошові практики не варто. Але є нескладний обряд для новачків, він допоможе притягнути грошову енергію у ваше життя, за допомогою виконання нескладних дій.
Купіть дві свічки, одну зеленого, іншу білого кольору. У нічний час доби сядьте за стіл. Поставте дві свічки один навпроти одного, на відстані приблизно сім сантиметрів.Уявіть що біла свічка це ви, а зелена грошове багатство. Закрийте очі і помрійте про те багатство, яке ви хочете отримати. Це може бути певна сума грошей у руках, життя в гарному будинку. Після цього відкрийте очі і задуйте обидві свічки.
Наступного вечора, приблизно в той же самий знову запаліть ці ж свічки, зсунувши їх один до одного приблизно на один сантиметр. Знову закрийте очі і помрійте про багатство, відкрийте очі і задуйте свічки. Проводити практику потрібно ще 5 днів поспіль, приблизно в той же час. Кожен день свічки повинні бути все ближче і ближче до одного одному.
В останній вечір, сьомий за рахунком, свічки повинні стикатися один з одним повністю. В цей вечір вони повинні повністю вигоріти. Недогарки, що залишилися від свічок потрібно скласти в мішечок і зберігати їх протягом усього часу, поки бажане багатство не прийде у ваше життя.
«Нерозмінне» багатство
Не всі люди здатні зберегти своє багатство. Причина тому криється в разменном типі грошової енергії, з якою живе людина. Така енергія не є прокляттям або псуванням, а виступає лише частиною лінії долі людини. Але змінити цю лінію можна за допомогою спеціального обряду «нерозмінного» багатства.
Але перш, необхідно діагностувати у себе цей тип грошової енергії. Розмінна енергія присутня у вашому житті, якщо для вас характери хоча б три з наступних тверджень:
При отриманні грошових коштів (зарплата, плата від наймачів, посібники) виникає палке бажання витратити їх.
Якщо в гаманці лежить велика купюра, виникає бажання тут же купити щось, щоб розміняти гроші. При цьому розміняні гроші швидко витрачаються на дрібниці.
Навіть маючи мету накопичити грошові кошти, відкладати гроші не виходить. Щоразу з'являються все нові і нові витрати.
У скарбничці, якщо вона є вдома, рідко набирається більше ста рублів. Навіть дрібниця йде на покупки.
Часто виникає нерозуміння того, куди пішли гроші. Покупки не вдається згадати, гроші витрачаються не на щось значуще, а дрібні і рідко потрібні товари.
Якщо вам характерна розмінна грошова енергія, проведення даного обряду для вас обов'язково. В іншому випадку гроші будуть йти і витрачатися, і зберегти їх не підучиться.
Для проведення обряду знадобляться:
Всі готівкові кошти, наявні в гаманці. Якщо гроші потрібні на купівлю продуктів харчування, оплату комунальних рахунків або проїзд, їх слід залишити на ці цілі, решту коштів, які не повинні піти на особливо значимі цілі, які потрібно використовувати в обряді.
Хустка. Багато розшита, з візерунками.
Зелена свічка. Тривалого горіння (не менше години).
Скарбничка чи шкатулка. Куплена в нинішньому році.
Обряд проводиться в денний час сірого до 18:00. Поставте зелену свічку перед собою, грошові кошти покладіть з лівої сторони, шкатулку з правого.
Свічку запаліть, гроші покладіть в хустку, і зав'яжіть його у кульок, візьміть в робочу руку кульок і тримаєте над зеленою запалених свічок, говорячи такі слова:
«Наліво грошики ходили, лихо мені орудували. Гроші в чужій кишені йшли, розміняні були, мене не богатили. Тепер направо будуть ходити, почнуть грошики мене богатить. Коли не туди підуть назад воротятся, коли хто вкраде – біди не обдере. Грошики мої – в цілості вони. З добром моїм біда не трапиться, все, що моє – то і збережеться. І буде в цілості моє добро, хай буде так, відтепер і понині, так зміниться грошова енергія моя, хай буде так!»
Після цього гроші прямо у кульку потрібно покласти в скриньку. Цю скриньку потрібно зберігати в затишному місці на протязі року. Весь цей час гроші будуть накопичуватися, стануть неразменними. Це стосується не тільки грошей в шкатулці, але і всіх зароблених вами грошей. Навіть якщо вони і будуть витрачатися на щось, що буде відбуватися і їх заповнення. Приміром, на роботі дадуть премію, подарують гроші на свято чи відбудеться виграш у лотерею.
Чіпати гроші зі скриньки суворо заборонено, інакше дія обряду припиниться. Свічка повинна вигоріти повністю.
 
  •  
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.