Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Повчальний лист 83-річної жінки, яке вона написала своїй подрузі: прочитати кожному!


Ритм життя сьогодні - це постійна гонка. Люди женуться за престижною роботою, ідеальною зовнішністю, розпродажами... 

У цьому божевіллі не залишається часу, щоб зупинитися, вдихнути на повні груди, розплющити очі і нарешті усвідомити, наскільки прекрасне все навколо. Гармонія з собою і навколишнім середовищем насправді рідкість. І добре, якщо вона взагалі наздожене, нехай навіть в 83 роки.

Цей лист якнайкраще дозволяє задуматися про життя, його сенс і нашу поведінку.

«Дорога Берта, я стала приділяти більше часу читанню і менше - прибиранню. Я милуюся садом, а не поспіхом вириваю докучливий бур'ян. Я вирішила скоротити робочий час і присвятити його близьким людям.

Життя дане для насолод, а не для того, щоб приносити себе в жертву. Я все переосмислила і ціную кожну мить. Тепер дорогий порцеляновий сервіз і кришталь не чекає особливого випадку, адже кожен випадок в моєму житті тепер особливий. Будь-то прибирання або довгоочікуване цвітіння улюбленої квітки.

Я ходжу на ринок в самому гарному вбранні. Вигляд успішної доглянутої жінки допомагає мені простіше розлучатися з грошима. Я хочу пахнути дорогим парфумами щодня, тому що кожен привід в моєму житті - важливий. Навіть похід в банк.

Я забула фразу "коли-небудь". Тепер ідеальне місце і ідеальний момент бувають тільки тут і зараз. Все, що потрібно\ хочеться зробити, я роблю.

Я не уявляю, як повели б себе інші, знаючи, що на наступний день їх не стане. Ніхто не бачив смерть в обличчя, нам звичніше жити, не думаючи про це. Але щось мені підказує, що вони поговорили б з рідними і друзями. Помирилися з тими, з ким давно посварилися. Напевно вечеряли б в ресторані, замовляючи все, що тільки хочеться.

Це те, чого я не встигла... Я б пошкодувала, що мої близькі не почули від мене усього того доброго і слів, які я хотіла сказати. Я рідко говорила слова про кохання чоловіку і про вдячність і любов до своїх батьків, і це мене турбує. Тепер я не економлю, особливо на собі. Якщо витрати принесуть в моє життя посмішку і гарний настрій, то чому б і ні!

Щодня я розумію, що саме цей день є унікальним і прекрасний у своїй унікальності. Поки я живу і дихаю, кожен момент життя є безцінним даром.

Можливо, життя виявилося не тією партією, на яку ми сподівалися. Але поки ми тут, ми можемо танцювати»
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.